اخبار و مقالات

01

تحویل بیش از 50 شناسنامه و کارت ملی بجا مانده در تاکسی ها به اداره ثبت احوال شهر اراک ؛

تحویل بیش از 50 شناسنامه و کارت ملی بجا مانده در تاکسی ها به اداره ثبت احوال شهر اراک ؛

رضا علینقی پور مدیر عامل سازمان تاکسیرنی شهرداری اراک اعلام کرد : متأسفانه بعضاً‌ مشاهده می گردد شهروندان گرامی در طول سفرهای درون شهری خود کیف و برخی از وسایل خود را در تاکسی بجا می گذارند که رانندگان محترم تاکسی پس از پیدا کردن این اشیاء‌ ،‌ آن ها را به سازمان تاکسیرانی تحویل می نمایند .

ایشان ادامه داد : سازمان تاکسیرانی این وسایل و مدارک بجا مانده را پس از تفکیک در گاو صندوق مدارک نگهداری می نماید که برخی از صاحبان مدارک پس از مراجعه به سازمان مدارک خود را تحویل می گیرند .

وی همچنین تصریح کرد : در چند ماهه اخیر بیش از 100 نوع مدرک شناسایی توسط شهروندان در تاکسی های تحت پوشش این سازمان بجا مانده که برخی از این مدارک به صاحبان عودت داده شد و در نهایت تعداد بیش از 20 شناسنامه و 30 کارت ملی جهت سیر مراحل قانونی بعدی به اداره کل ثبت احوال شهرستان اراک تحویل گردید .

علینقی پور در خاتمه تصریح کرد : اینجانب به نوبه خود از کلیه رانندگان تاکسی زحمتکش و امانتدار شهر اراک تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم شهروندان گرامی با ملاک قرار دادن این قبیل کار ها از سوی رانندگان محترم تاکسی ،‌ فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را در بین اعضای خانواده و جامعه ترویج دهند .

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2835)
کد خبر: 145
  • تحویل بیش از 50 شناسنامه و کارت ملی بجا مانده در تاکسی ها به اداره ثبت احوال شهر اراک ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت