اخبار و مقالات

15

خدمات رساني نوروزي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در ايام نوروز 1395 ؛

خدمات رساني نوروزي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در ايام نوروز 1395 ؛

رضا علينقي پور مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اراك بیان داشت : سازمان تاكسيراني در طرح استقبال از بهار 1395 اقدامات و برنامه ريزي هاي مثمر ثمری در راستای ميزباني هر چه بهتر و مطلوب تر از مسافرين محترم نوروزي به انجام رساند كه اين مهم فقط و فقط با همت و تلاش شبانه روزي رانندگان زحمتكش تاکسی و پرسنل خدوم سازمان محقق گرديد .

ایشان تصريح كرد : در اين ايام سازمان تاكسيراني اقدام به انجام كشيك شبانه روزي تاكسي هاي ترمينال و تاكسي بيسيم 133  و 1828 نمود كه بحمداله با رضايت حداكثري شهروندان و مسافرين محترم مواجه شديم .

علينقي پور در ادامه افزود : بنر هاي متعددي با مضمون تبريك نوروز و ارتقاء فرهنگ ترافيك در نقاط پر تردد شهر نصب گرديد كه هدف سازمان از اين اقدام بالا بردن سطح فرهنگ عمومي در استفاده از حمل و نقل عمومي بالاخص تاكسي و نيز اطلاع رساني در مورد مزاياي بهره گيري از حمل و نقل عمومي بود .

ايشان در خاتمه ضمن تقدير و تشكر از رانندگان محترم زحمتكش تاكسي و نيز پرسنل خدوم سازمان خاطر نشان ساخت : در سالي كه آغاز آن با ولادت با سعادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مي باشد اميدواريم بتوانيم اقدامات مؤثرتري همچون سنوات گذشته در راستای بهبود وضعیت معیشتی و شغلی قشر هميشه در صحنه و زحمتکش تاکسی و از همه مهم تر ایجاد سیستم حمل و نقل مطلوب تر برای شهروندان عزیز به انجام برسانيم .

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1480)
کد خبر: 176
  • خدمات رساني نوروزي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در ايام نوروز 1395 ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت