اخبار و مقالات

26

راننده تاكسي شهر اراك كيف پول حاوی 90 میلیون ريال پول نقد را به صاحبش بازگرداند ؛

راننده تاكسي شهر اراك كيف پول حاوی 90 میلیون ريال پول نقد را به صاحبش بازگرداند ؛

 رضا علينقي پور مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک اعلام کرد : آقاي ابوالقاسم عبدلی از رانندگان فعال و منضبط تاکسی تحت پوشش اين سازمان پس از پیاده کردن مسافر خود در مقصد متوجه کیف پول در کنار جدول خیابان می شود که سریعاً کیف را از محل برداشته و محتویات درون آن را بررسی می کند که ناگهان متوجه پول نقد به مبلغ 90 میلیون ریال می شود .

ایشان در ادامه افزود : این راننده امانتدار با مراجعه به سازمان تاکسیرانی کیف را تحویل واحد بازرسی داده و مسئولین این واحد پس از بررسی های لازم درمی یابند که این مبلغ متعلق به آقای مددی مالک صرافی مددی می باشد که با هماهنگی های لازم و با حضور مالک کیف و راننده تاکسی این کیف پول تحویل ایشان می شود .

وی تأکید کرد : با توجه به بروز موارد اینچنینی و امنیت و آرامشی که در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می باشد ، از تمامی شهروندان عزیز تقاضامندیم که استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را همواره مد نظر قرار داده و این فرهنگ را در بین اعضای خانواده نهادینه نمایند .

علینقی پور در خاتمه ضمن بيان اين مطلب كه سازمان تاکسیرانی همواره تقدیر و تشکر از رانندگان نمونه و امانتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است خاطر نشان ساخت : از این راننده نمونه با اهدای لوح تقدیر به امضاء شهردار محترم اراک جناب مهندس عباسی و هدیه ای ناقابل تقدیر و تشکر بعمل آمد .

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1347)
کد خبر: 191
  • راننده تاكسي شهر اراك كيف پول حاوی 90 میلیون ريال پول نقد را به صاحبش بازگرداند ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت