اخبار و مقالات

17

بیش از 400 راننده وانت بار و کامیونت تا کنون بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی شده اند ؛

بیش از 400 راننده وانت بار و کامیونت تا کنون بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی شده اند ؛

رضا علینقی پور مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک گفت : پس از اجرای دستورالعمل ساماندهی ناوگان بار درونشهری و حومه ، اقدامات لازم و قانونی در این راستا صورت پذیرفت به طوری که تا کنون بیش از 1400 خودروی وانت بار و کامیونت تحت نظارت این سازمان ساماندهی شده اند که پس از انجام مراحل تعیین صلاحیت برای ایشان کارنامه کار نیز صادر گردید و همچنین خودرو هایشان نیز منقوش به آرم و شطرنجی بروی گلگیر ها گردیند .

ایشان در ادامه افزود : یکی از مهم ترین اقداماتی که پس از ساماندهی ناوگان بار برای رانندگان محترم و زحمتکش وانت بار و کامیونت صورت پذیرفت بحث بیمه تأمین اجتماعی جهت درمان و بازنشستگی ایشان بود که پس از پیگیری های مستمر این سازمان از مراجع ذی ربط نهایتاً این مهم میسور گردید که این عزیزان نیز همانند تاکسیرانان بیمه شدند .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد : تا کنون بیش از 400 نفر از این ناوگان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گرفته و از مزایای درمانی این بیمه جهت خود و خانواده شان بهره مند می گردند و از طرفی انشاء اله در آینده بازنشسته نیز خواهند شد . البته بیمه مابقی متقاضیان نیز در دست اقدام است که پس از تأیید اسامی ایشان توسط ستاد سوخت کشور و سازمان تأمین اجتماعی انجام خواهد شد .

علینقی پور در خاتمه در مورد مبلغ واریزی حق بیمه رانندگان خاطر نشان ساخت : نصف کل مبلغ بیمه رانندگان توسط دولت محترم واریز می گردد و نصف دیگر توسط رانندگان که مبلغ تقریباً 80 هزار تومان می باشد .

تعداد امتیازات: (43) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2951)
کد خبر: 95
  • بیش از 400 راننده وانت بار و کامیونت تا کنون بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی شده اند ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# کاربر ناشناس (پنج شنبه 26 اسفند 1395 12:15 ب.ظ)
http://freewebhostingtalk.ir/2017/03/16/bymh-oant-bar/

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت