اخبار و مقالات

29

عملكرد یکساله 1393 سازمان تاكسيراني شهرداري اراك؛

عملكرد یکساله 1393 سازمان تاكسيراني شهرداري اراك؛

رضا علينقي پور مدیر عامل سازمان تاكسيراني شهرداری کلان شهر اراك ضمن خسته نباشید به کلیه تاکسیداران محترم و پرسنل زحمتکش سازمان تاکسیرانی اعلام كرد : یکی از مهم ترین اقدامات سازمان تاکسیرانی در سال 1393 در کنار دیگر اقدامات افتتاح اولین مرکز تاکسی بیسیم خصوصی با شماره تماس 1828 (که این مرکز دومین مرکز تاکسی بیسیم شهر اراک بعد از تاکسی بیسیم 133 می باشد) بود که با انجام این مهم توانستیم علاوه بر اشتغال زایی خدمات شایسته تری را هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی به شهروندان محترم اراکی ارائه نمائیم .

وی در ادامه افزود : در سال 1393 بیش از 50 دستگاه تاکسی فرسوده با سقف زدن خودرو از رده خارج و جای خود را در ناوگان عظیم تاکسیرانی شهر اراک به 50 دستگاه تاکسی سمند EF7 صفر کیلومتر دادند ، همچنین تعداد 309 مورد صدور پروانه تاکسیرانی ، تعداد 338 مورد تشکیل پرونده خرید و نقل و انتقال تاکسی ، تعداد 758 مورد تعویض کارنامه تاکسی ، تعداد 191 مورد مورد صدور کارنامه کمکی تاکسیرانی ، تعداد 636 مورد تشکیل پرونده ساماندهی وانت بارها و کامیونت ها و 3 مورد صدور پروانه شرکت حمل و نقل درونشهری انجام گردید .

ایشان همچنین اظهار داشت : در طی یک سال گذشته تعداد 160 مورد شکایات مردمی داشتیم که در محل این سازمان شاکی و متشاکی احضار و در نهایت با اعلام رضایت برخی از شاکیان محترم پرونده ها مختومه و برای برخی دیگر جریمه انضباطی صادر گردید .

مدیر عامل سازمان تاكسيراني ضمن تشكر و قدرداني از رانندگان امانتدار تحت پوشش با اشاره به این که راننده تاکسی ، امین مال و جان و ناموس مردم هستند گفت : تعداد 201 مورد انواع کیف پول ، مدارك ، پوشاك ، اقلام خوراكي و گوشی های تلفن همراه جامانده در تاكسي توسط رانندگان زحمتكش ناوگان تاكسيراني به سازمان تحويل و به صاحبانشان عودت گرديد .

علينقي پور در نهايت تصريح كرد : در سال 1393 ، 18 جلسه كميته انضباطي سازمان تشكيل و براي رانندگان متخلف 143 رأي صادر گرديد . همچنين تعداد 518 مورد مدارك از رانندگان فاقد كارنامه تاكسيراني توسط بازرسين دريافت شد و همچنین تعداد 35 دستگاه تاکسی متخلف نیز به پارکینگ منتقل گردید . همچنین تعداد 8 مورد پروانه رانندگان خاطی و یا شاغل در شغل دیگر نیز ابطال و خودرو ایشان نیز جهت فروش به نمایشگاه سازمان انتقال شد .

تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3746)
کد خبر: 124
  • عملكرد یکساله 1393 سازمان تاكسيراني شهرداري اراك؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

گالری تصاویر

Search Tags