اخبار و مقالات

06

عملکرد سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در بهمن ماه سال جاری ؛

عملکرد سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک  در بهمن ماه سال جاری ؛

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک متوسط تعداد مسافر جابجا شده در طول یک روز عادی توسط ناوگان تاکسیرانی را در حدود 240 هزار نفر سفر اعلام کرد و افزود: جابه‌جایی و حمل و نقل 7 میلیون و 200 هزار نفرسفر در طول یک ماه فعالیت چشمگیر مجموعه‌ای فعال که در راس آن‌ها تاکسیداران زحمت‌کش و در کنار آن مجموعه خدمت‌گزار سازمان تاکسیرانی است، را می‌طلبد که این اتفاق مهم هرماه در حال انجام است.

وی حمل و نقل و جابه‌جایی این حجم عظیم مسافر را توسط 2542 دستگاه تاکسی و 322  دستگاه تاکسی موقت اعلام کرد و گفت: در بهمن ماه جاری بیش از 400 دستگاه فرسوده در سایت نوسازی کشور ثبت نام نموده اند.
 علینقی‌پور از این حجم تاکسی به 683 دستگاه خودرو آژانسی اشاره نمود و گفت:  در راستای افزایش خدمت‌رسانی به شهروندان، این سازمان در بهمن‌ماه سال جاری در حدود 180  کارنامه اعم از ثابت، کمکی، تاکسی موقت و ویژه را صادر نموده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص کاهش آلودگی و بهسازی تاکسی‌های در حرکت بیان کرد: سازمان تاکسیرانی هر ماه تبدیل به احسن تاکسی‌های فرسوده را در دستور کاری خود قرار می‌دهد که بهمن ماه نیز از این امر مستثنی نبوده است. وی تعداد وانت‌بارهای تحت پوشش را 1856 دستگاه معرفی کرد و در خاتمه امانت‌داری رانندگان تاکسی را یکی از خصایص بارز تاکسیداران سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک برشمرد و تصریح کرد در بهمن ماه سال جاری نزدیک به 40 مورد اشیاء پیدا شده به سازمان تاکسیرانی تحویل و به صاحبان بازگردانده شده .

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3158)
کد خبر: 172
  • عملکرد سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک  در بهمن ماه سال جاری ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

گالری تصاویر

Search Tags