اخبار و مقالات

27

انتقال 3 دستگاه تاکسی به پارکینگ و برخورد با 100 راننده متخلف ؛ طی فروردین ماه سال جاری

انتقال 3 دستگاه تاکسی به پارکینگ و برخورد با 100 راننده متخلف ؛ طی فروردین ماه سال جاری

با رانندگان تاکسی که نرخ مصوب کرایه را رعایت نکردند برخورد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک حجت اله مرادی، سرپرست سازمان از برخورد با 100راننده متخلف در طی فروردین ماه خبر داد و اظهار داشت: با رانندگانی که نرخ مصوب کرایه تاکسی  را رعایت نمی کردند توسط سازمان برخورد شد.

 وی درخصوص تخلفات دیگر گفت: از تخلفات دیگری که رانندگان مرتکب شدند واگذاری تاکسی خود به افراد غیر و همچنین نقل و انتقال غیرمجاز بوده است که تعداد 40 راننده متخلف شناسایی و با آنها برخورد شد و همچنین تعداد 3 دستگاه تاکسی به دلیل نقل و انتقال غیرمجاز در ماه جاری به پارکینگ منتقل شده شده‌اند.

 وی در خصوص نحوه برخورد با رانندگان تاکسی عنوان کرد: در بحث عدم رعایت نرخ مصوب ، رانندگان خاطی توسط بازرسان مناطق سه گانه به واحد بازرسی سازمان ارجاع داده  خواهند شد که پس از احراز تخلف توسط سازمان برای آنها جرایمی در نظر گرفته می شود و همچنین در رابطه با تخلف واگذاری تاکسی به افراد غیر علاوه بر پرداخت جریمه از رانندگان ، تعهد کتبی گرفته شده و در پرونده کاری آنها نیز درج خواهد شد .

 مرادی اضافه کرد: از تخلفات دیگری که توسط برخی رانندگان تاکسی انجام شده است، خانا نبودن کدشناسایی و همچنین آرم و علایم سازمانی تاکسی‌ها بوده است که علاوه بر تذکر، تعهداتی از رانندگان گرفته شد و در صورتی که این تخلف به جهت سوء استفاده بود علاوه بر جریمه و تعهد در خصوص این اقدام در پرونده کاری نیز درج خواهد شد.

 سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در پایان گفت: بازرسان سازمان بصورت روزانه از خطوط تاکسیرانی سرکشی نموده و در صورت رویت هرگونه تخلف از سوی رانندگان قطعا برخورد قانونی لازم را انجام خواهند داد و از شهروندان درخواست داریم ما را در این امر یاری نمایند .

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1453)
کد خبر: 245
  • انتقال 3 دستگاه تاکسی به پارکینگ و برخورد با 100 راننده متخلف ؛ طی فروردین ماه سال جاری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

گالری تصاویر

Search Tags