اخبار و مقالات

22

آغاز طرح گشت بازرسی سازمان تاکسیرانی از شرکت ها و کارخانه های سطح شهر اراک ؛

آغاز طرح گشت بازرسی سازمان تاکسیرانی از شرکت ها و کارخانه های سطح شهر اراک ؛

رضا علینقی پور مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداري اراک اعلام كرد : با توجه به شناسایی های بعمل آمده و همچنین گزارشات واصله مردمی از فعالیت برخی از رانندگان تاکسی در شرکت ها و کارخانجات سطح شهر اراک ، به این نتیجه رسیدیم تا با ایجاد مجدد گشت بازرسی کارخانجات و شرکت های سطح شهر اراک علاوه بر گشت های دوره ای، به این مسأله به صورت ویژه رسیدگی کنیم.

ایشان ادامه داد : در طی چند روز اخیر در گشت های بازرسی انجام شده ، تعداد 8 مورد از رانندگان غیر فعال و دو شغله شاغل در کارخانجات شناسایی گردید که 5 خودرو به پارکینگ انتقال یافت و بقیه نیز مدارک آن ها اخذ گردید .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر اراک همچنین تصریح کرد : پرونده ی افراد خاطی فوق الذکر به هیئت انضباطی سازمان ارجاع گردید که پس از جمع بندی های لازم ، برخورد قانونی بعمل خواهد آمد و آرای لازمه نیز صادر خواهد گردید .

علینقی پور در خاتمه خاطر نشان کرد : از کلیه شهروندان محترم تقاضامندم در صورت مشاهده این گونه موارد مراتب را سریعاً از طریق سامانه پیام کوتاه 10007993 یا با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی به نشانی www.araktaxi.ir  و یا شماره تماس گویا 32774004 اعلام نمایند تا در اسرع وقت اقدام لازم به عمل آید .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1969)
کد خبر: 86
  • آغاز طرح گشت بازرسی سازمان تاکسیرانی از شرکت ها و کارخانه های سطح شهر اراک ؛
  • آغاز طرح گشت بازرسی سازمان تاکسیرانی از شرکت ها و کارخانه های سطح شهر اراک ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

گالری تصاویر

Search Tags