سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک


26

عملکرد مثبت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک در برف اخیر

عملکرد مثبت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک در برف اخیر

به گزارش روابط عمومي سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراك در ساعات اوليه صبح روز شنبه هجدهم اسفندماه  هم زمان با شروع بارش برف در شهر اراک بازرسين سازمان در راستای نظارت بر عملکرد رانندگان حمل و نقل عمومی سريعاً‌ در سطح شهر حضور پيدا كرده و از كليه خطوط بازديد بعمل آوردند .

حجت اله مرادی سرپرست سرپرست سازمان  ، پس از نظارت بر عملكرد تاكسي ها و اتوبوسهای سازمان در زير بارش برف از حضور فعال رانندگان زحمتكش اظهار رضايت و از ايشان به خاطر حضور فعالشان در سطح شهر قدرداني نمودند .

مرادی درادامه بيان داشت : بحمداله اين قشر زحمتكش باز هم همانند سنوات گذشته با حضور حداكثري ، صداقت كاري خود را در راستاي خدمت رساني به شهروندان عزيز به اثبات رساندند كه اين امر مهر تأييدي مي باشد بر وجدان كاري رانندگان حمل و نقل عمومی كه در يك چنين هوايي با وجود لغزندگي و احتمال تصادف ، در سطح شهر حضور فعال پيدا كرده و مسافرين محترم را با آسايش خاطر به مقصد رساندند .

سرپرست سازمان در خاتمه خاطر نشان ساخت : با توجه به هماهنگي هاي انجام شده رانندگان محترم از ساعات اوليه صبح تا پاسي از شب مكلف به حضور در سطح شهر شدند و همچنين مسئولين خطوط تاكسيراني  و اتوبوسرانی نيز در كنار بازرسين  و مدیران مناطق سازمان تا مادامي كه مسافر در سطح شهر باشد حضور فعال داشتند .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (7872)
کد خبر: 218